Aha víkendy

Pre koho sú určené?

Naše víkendy a dovolenky sú pre ľudí, ktorí chcú objaviť svoje neužitočné stereotypy, odpustiť sebe a druhým, lepšie sa spoznať, žiť slobodnejšie, sebavedomejšie a viac využívať potenciál, ktorý majú v sebe ukrytý.

Naša filozofia

Štyria terapeuti spájajú svoje mnohoročné vedomosti a skúsenosti a od roku 2014 tvoríme čas a priestor (víkend či dovolenku) na príjemnom mieste s cieľom objavovať svoje AHA a približovať sa stále viac k vedomému, prítomnému spôsobu života.

Veríme, že tieto naše - vaše víkendy a dovolenky sú hojivé pre dušu. Sú aj oddychom v prírode, so sebapoznávacími aktivitami, meditáciou, cvičením a spoločnými rozhovormi. Stretávame sa v pokojnom prostredí rešpektu, bezpečia a sebaprijatia. Býva nám spolu veselo a príjemne.

Naša skúsenosť je taká, že keď odložíme obranu, pretože necítime ohrozenie ani tlak (skutočný, či zdanlivý) a netlačíme na seba ani my sami, začnú sa oveľa ľahšie vynárať obsahy a emócie. Ich spoznávanie a liečenie je vďaka tomu hladké a hlboké, takže často za jeden víkend odložíme bremená, ktoré sme so sebou vláčili roky a objavíme pohľady, zručnosti, postoje, ktoré zlepšia náš život.

Ako to prebieha?

Program skupinových stretnutí je tvorený tak, že oslovuje telo, emocionalitu a psychiku. Súčasťou je fyzický pohyb, pobyty v prírode, uvoľnenie potlačených emócií, art-terapia, terapia zvukom, meditácie, masáže a ďalšie druhy terapií, ktoré podporujú klientov vnímať prirodzené uvoľnenie a zároveň získať „pomôcky“ ku každodennému životu.

Samotný program je podrobnejšie uvedený pri jednotlivých víkendoch.

Chcem sa prihlásiť na AHA víkend:

Na našej stránke www.ahavikend.sk nájdete info aj prihlášku k aktuálnemu Aha víkendu.

Viac info tu: www.ahavikend.sk/aktualne/

Máte otázky?

Kontaktujte ma – najlepšie telefonicky alebo emailom.

telefón: 00421 903 254 005
email: martinastrnadova77@gmail.com