Online programy

Pre koho je určený online program?

Online programy sú určené pre širokú verejnosť. Účastník nemusí navštevovať individuálnu terapiu ani víkendové pobyty, aby sa mohol zúčastňovať. Sú teda otvorené pre všetkých, ktorých bdelá prítomnosť zaujíma a chcú si túto prax uviesť do života

Aký majú účel online stretnutia?

Naše online programy vznikli ako "z núdze cnosť" v období, keď sme sa nemohli s našimi klientami stretávať osobne. Tento nápad sa ujal a od roku 2020 pravidelne organizujeme online stretnutia s bdelou prítomnosťou.

Ako online program prebieha?

Stretávame sa pravidelne, vždy v určitom danom období (zvyčajne 4 týždne) v uzatvorenej skupine. Online programy prebiehajú rôzne, stretnutia však bývajú večer o 20:00 jeden alebo viac krát v týždni. Tu je priestor prebrať aktuálne témy a pomôcky ako si so situáciami poradiť. Stretnutie sa zakončuje spoločnou vedenou meditáciou bdelej pozornosti. Počas týždňa (medzi živými vysielaniami) funguje podporná skupina pod dohľadom terapeuta. Intenzitu, ako veľmi sa potrebujete na jednotlivých aktivitách zúčastňovať, si určíte podľa Vašej potreby sami.

Chcem sa prihlásiť na online program ako mám postupovať?

Na našej stránke www.ahavikend.sk nájdete info aj prihlášku k aktuálne bežiacemu online programu.

Máte otázky?

Kontaktujte ma – najlepšie telefonicky alebo emailom.

telefón: 00421 903 254 005
email: martinastrnadova77@gmail.com