Menu
← Archív udalostí

Aha online jesenné pohladenie

04/10/2021 19:00 – 24/10/2021 19:00

Ponúkame Vám 4 online stretnutia s lektormi Aha tímu: s veľkou láskou vytvorený cyklus večerných on-line stretnutí, ktorými si môžeme spríjemniť celý október. Každý týždeň (začíname v pondelok 4. 10. o 19 hod. a potom nasledujúce tri nedele až do 24. 10.) si doprajeme online stretnutie v trvaní 1 hodiny. 

Porozprávame sa o prijímaní, púšťaní a samozrejme aj o tom, čo nás sprítomňuje, doprajeme si spoločné vedené meditácie a zdieľania v priateľskom kruhu.

Pripravíme si čaj, môžeme zapáliť sviečku či v krbe a urobíme si pohodlie. 


K týmto štyrom hodinovým stretnutiam 

(v pondelok 4. 10. a tri nedele:  10. 10.,  17. 10.,  24. 10.  (vždy  o 19 hodine) 

pripájame bonus ďalších troch videonahrávok: Aha víkend stránka

počas troch utorkov dostanete prístup k novému videu: medzi hlavnými online stretnutiami sa tak môžte naladiť - a skúšať si celý týždeň v praxi zverejnenú domácu úlohu  ;)


Cena online programu je 45 eur,

vyvrcholením tohoto online programu môže byť pre Teba spoločné víkendové stretnutie v prítomnosti - AHAvíkend: https://www.ahavikend.sk/oktober2021/)

a k tomu darček:

pri prihlásení (na online aj víkendovku) s úhradou 45  do 24. 9. máme pre Vás zľavu a úhrada online programu bude zároveň zálohou pre Ahavíkend PRIJATIE (cena víkendovky po zľave je v tomto prípade 150 €).

 

Program je koncipovaný tak, aby sme sa mohli spoločne stretnúť online v uzatvorenej skupine a aby každý, kto bude chcieť, mal možnosť položiť otázku, ktorá ho zaujíma - ak nebude priestor v hlavnom online stretnutí, môžete nám svoje otázky aj napísať. 

Ak nebudeš mať možnosť sa v niektorý deň pripojiť, bude z každého stretnutia zhotovený záznam 30 dní k dispozícii.

Tešíme sa na stretnutie,

 Martinka, Vierka, Tibko :)

Prihlásiť sa tu:

Kontakt

Slovensko

Česká Republika