Menu
← Archív udalostí

Úvodné stretnutie Amazoniek v Trenčíne

07/04/2018 10:00 – 07/04/2018 15:00

Milé dámy

Srdečne Vás pozývame na úvdoné stretnutie s terapiou Cesta.

Načo by ste chodili? Keď aj tak máte dosť iných starostí?

Oboznámime sa s tým prečo tie „starosti“ máme a ako sami môžeme výrazne ovplyvniť to, aby vznikali čo najmenej.  A keď už vzniknú tak ako čo najúčinnejšie s nimi „naložiť“.

Príďte 7.4. o 16:30  do Trenčína na Legionársku ulicu. Oboznámim Vás o našej práci. Spolu si zostavíme „stress list“ ( to čo nás najviac stresuje) a potom ho krôčik za krôčikom  ošetríme. Pre tie z Vás čo ste viac tiché a introvertné. V našej skupine má miesto každí. A každí prináša svoju jedinečnú hodnotu. Budete robiť a zdielať len to, čo sami chcete. Krásne na týchto stretnutiach je to, že to ide akosi samé od seba. A keď to nejde, aj počúvať je oveľa viac než  sa nezúčastniť.

Toto sú základné témy ktoré preberieme:  

  1. Bunková pamäť a jej vplyv na našu imunitu a zdravie. Model vnímania a ako funguje naša myseľ. Naj väčšie zdroje stresov a ako sa uvoľniť? Bdelá prítomnosť a jej liečivý vplyv na všetko okolo mňa a vo mne...
  1. Ako nás ovplyvňujú staré presvedčenia, nálepky a sľuby. Ktoré presvedčenia nás podporujú a ktoré obmedzujú a bránia uzdraveniu, uvoľneniu a plynutiu lásky v našich životoch?
  1. Aké strachy poznáme a ako vplývajú na náš život. Ako sa so strachom skamarátiť a slobodne sa v živote rozhodovať.
  1. Vzťahy. Vzťah sama k sebe. Vzťahy k partnerovi, deťom a rodičom. Ako vložiť do vzťahov autenticitu a blízkosť. Ako sa uvoľniť do vzťahov.


    5.    Sekundárne zisky ochorení. Čo mi moja choroba dáva a prečo mi prišla do života. Čo sa vďaka nej učím. A
           naopak keby tu nemusela byť čo by som najviac chcela zažívať?   

Kontakt

Slovensko

Česká Republika